Пн-Пт с 10 до 19; Сб с 10 до 16; Нд - вихідний

(044) 361-47-00
(097) 452-45-30
(096) 740-40-67
(063) 249-30-75

Професійний ремонт iPhone в Києві

Одна з головних причин, за якими техніка Apple користується незмінним успіхом у споживачів усього світу - це висока її надійність в експлуатації. Ремонт iPhone, наприклад, потрібно дуже рідко, так як пристрій виділяється на тлі численних аналогів від інших виробників відмінною якістю збірки і застосуванням у виробництві виключно довговічних комплектуючих.

 У той же час нічого вічного в цьому світі не існує і навіть найнадійніший гаджет може в абсолютно несподівано вийти з ладу. У такій ситуації важливо не впадати в паніку і ні в якому разі не робити будь-яких самостійних спроб відновлення працездатності устройства.Ремонт iPhone в Києві з гарантією якості на всі виконувані роботи та встановлені комплектуючі швидко і якісно зробить наш сервісний центр «Технік»

Професійний ремонт iPhone в Києві

Одна з головних причин, за якими техніка Apple користується незмінним успіхом у споживачів усього світу - це висока її надійність в експлуатації. Ремонт iPhone, наприклад, потрібно дуже рідко, так як пристрій виділяється на тлі численних аналогів від інших виробників відмінною якістю збірки і застосуванням у виробництві виключно довговічних комплектуючих.

 У той же час нічого вічного в цьому світі не існує і навіть найнадійніший гаджет може в абсолютно несподівано вийти з ладу. У такій ситуації важливо не впадати в паніку і ні в якому разі не робити будь-яких самостійних спроб відновлення працездатності устройства.Ремонт iPhone в Києві з гарантією якості на всі виконувані роботи та встановлені комплектуючі швидко і якісно зробить наш сервісний центр «Технік»

Переваги співпраці з професіоналами

Ми завжди готові зробити швидкий ремонт iPhone в Києві і запропонувати максимально вигідні умови співпраці. При цьому і висока швидкість виконання операцій будь-якої складності, і доступна ціна абсолютно не означають низьку якість ремонтних робіт. Навпаки, ми надаємо всім клієнтам компанії цілий ряд незаперечних переваг:

 • усунення будь-яких апаратних і програмних несправностей;
 • виконання необхідних робіт з обслуговування гаджетів від Apple, їх розблокування, установці або оновлення ПЗ;
 • застосування яких оригінальних запасних частин, або аналогів, або високоякісних аналогів від перевірених постачальників. Саме завдяки цьому забезпечується бездоганна робота смартфона протягом тривалого часу після завершення ремонтних робіт;
 • офіційний ремонт iPhone в Києві. Наш сервісний центр має всі повноваження для усунення неполадок гаджетів від Епл, тому якщо ваш телефон знаходиться на гарантії, вона зберігається і в подальшому;
 • можливість замовити ремонт айфонів на дому. В цьому випадку фахівець відправитися на виклик протягом години після вашого дзвінка і оперативно відновить працездатність пристрою.

До аргументів на користь співпраці з сервісним центром відноситься також наявність в розпорядженні наших майстрів сучасного обладнання для діагностики і проведення ремонтних робіт. Воно дозволяє максимально точно вимірювати всі параметри роботи гаджета, миттєво виявляти найменші відхилення і визначати причини несправності.

Усунемо будь-які поширені несправності iPhone

Ремонт iPhone в Києві від СЦ «Tehnic» - це відмінна можливість швидко повернути апарат до життя після всіляких неполадок. Нижче ви зможете знайти докладно опис найпоширеніших проблем, а також методів їх якнайшвидшого вирішення.

Механічні пошкодження

Практика показує, що мобільні телефони найчастіше страждають від падіння або сильного удару по корпусу, від тиску при носінні пристрою в кишені джинсів або класичних брюк. Причому в переважній більшості випадків жертвою виявляється дисплей.

Ремонт екрану айфона в Києві не представляється можливим, тому при появі тріщин, подряпин, відколів та інших дефектів, ми здійснюємо такі операції:

 • заміна екрану на iPhone. Вона виконується, якщо пристрій перестає транслювати картинку, якщо на дисплеї з'являються механічні пошкодження, кольорові плями, артефакти, горизонтальні або вертикальні смуги. Проводиться процедура виключно в умовах сервісного центру, що дозволяє забезпечити максимальне її якість і бездоганну роботу апарату в майбутньому;

 • заміна скла на iPhone. Здійснюється тільки для тих моделей, в яких екран і сенсор є два окремі блоки. В цьому випадку фахівець підбирає нове оригінальне скло і в мінімальні терміни виробляє його установку.

 У скільки обійдеться заміна дисплея на iPhone? Відповідь на це питання безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • модель апарату і її конструкційні особливості;

 • вибір клієнта на користь оригінальних комплектуючих або менш дорогих аналогів;

 • необхідність проведення ремонтних операцій в день звернення. Терміновий ремонт iPhone обходиться трохи дорожче, ніж зазвичай.

Таким же чином здійснюються роботи з відновлення цілісності і усунення дефектів в разі пошкодження алюмінієвої або скляної задньої кришки, інших корпусних деталей гаджета.

 Проблеми з зарядкою

У айфон встановлюються сучасні літій-іонні акумулятори, які розраховані на досить тривалу експлуатації. Однак з часом їх ресурс все ж вичерпується, через що час автономної роботи істотно зменшується. Якщо діагностика показує на відмову АКБ, наші майстри оперативно проводять заміну джерела живлення на оригінальний. В іншому випадку ми виконуємо наступні операції:

 • ремонт зарядки iPhone;

 • перепайка контролера харчування, через поломку якого на екрані відображаються некоректні дані про рівень заряду акумулятора;

 • відновлення цілісності або установка нового роз'єму.

Якщо ремонт зарядки Айфона або інших елементів системи живлення не має сенсу, ми встановлюємо справжні комплектуючі, що дозволяють надовго забути про проблему.

Відмова окремих модулів

Смартфон нормально включається, але відсутній звук, підключення до інтернету, можливість здійснювати дзвінки через те, що абоненти банально не чують вашого голосу? У такій ситуації потрібно спершу проведення комплексної діагностики апарату, а потім - один з перерахованих нижче видів ремонту:

 • заміна динаміка, мікрофона iPhone;

 • установка нового бездротового модуля - Bluetooth, GSM, Wi-Fi;

 • відновлення працездатності або заміна фронтальної, або основної камери.

Всі ці процедури повинні обов'язково виконуватися кваліфікованими інженерами, які мають в своєму розпорядженні сучасні паяльні станції. Це обладнання дозволяє нагрівати системну плату, гранично акуратно витягувати пошкоджений або відмовив модуль і замінювати його на оригінальну деталь або на якісний її аналог.

Пошкодження шлейфів

Досвідчені користувачі гаджетів Apple відмінно знають про те, що для з'єднання окремих компонентів з материнки в конструкції апарату використовуються шлейфи - нижній, верхній, дисплейний та інші. У разі їх пошкодження або від'єднання пристрій або перестає включатися взагалі, або не справляється з виконанням тих чи інших опцій. У такій ситуації потрібно монтаж нового шлейфу, який виробляється в кілька етапів:

 • розбирання гаджета, в процесі якої знімається дисплейний модуль;

 • витяг шлейфу, що підключає до системної плати мікрофон, розмовний або мультимедійний динамік, камера або спалах, кнопки Home і Power;

 • гранично акуратна установка і підключення нової деталі.

При такій схемі наші інженери замінюють шлейфи дактилоскопічного датчика і фізичних клавіш, інших компонентів смартфона. Найчастіше використовуються оригінальні деталі, які дозволяють забезпечити тривалу і якісну роботу пристрою.

iPhone не включається

Ми проізводімгарантійний ремонт iPhone в Києві і в тому випадку, якщо пристрій раптом перестає включатися взагалі. В даному випадку обов'язково потрібно комплексна діагностика, так як проблема може виникнути з цілого ряду різних причин:

 • збій програмного забезпечення. У даній ситуації буде досить виконати перепрошивання або оновити операційну систему до актуальної версії;

 • відмова окремих компонентів системи живлення, через що пристрій не заряджається належним і не запускається навіть при підключенні до електричної мережі;

 • мікропошкодження на материнській платі. Їх усунення - одна з найбільш складних завдань, для вирішення яких потрібне спеціальне обладнання. У нашому центрі воно є, тому досить просто своєчасно звернутися до менеджера і скористатися послугами компанії по діагностиці та відновлення працездатності апарату.

В черговий раз застерігаємо вас від будь-яких самостійних дій. Вся справа в тому, що втручання в роботу гаджета без наявності відповідного досвіду, навичок і устаткування може привести до непоправних наслідків, перетворити апарат на непотріб металу і пластика.

Програмні проблеми

Вище ми вже згадували про те, що ремонт телефонів Айфон в Києві може знадобитися через збої програмного забезпечення. Основними причинами їх виникнення звичайно є:

 • переповнення оперативної або вбудованої пам'яті. З даною проблемою користувач цілком може впоратися і своїми силами. Достатньо лише видалити непотрібні файли, яке не використовується ПО або перемістити їх в хмарні сервіси для тривалого зберігання;

 • спроби самотужки розблокувати апарат або виконати таку процедуру, як джейлбрейк. Настійно не рекомендуємо робити це, тому що без досвіду ви ризикуєте перетворити пристрій в «цеглина»;

 • установка і використання неліцензійного програмного забезпечення, зламаних піратських версій популярних додатків.

Рішення програмних проблем в нашому сервісному центрі також починається з діагностики, яка дозволяє знайти точні причини збою і найкоротші шляхи його усунення.

 Волога - один з головних ворогів сучасних гаджетів

Ремонт екрану iPhone, заміна акумуляторної батареї, складне відновлення системної плати або окремих її компонентів може знадобитися і в тому випадку, якщо пристрій постраждало в результаті впливу вологи. У даній ситуації наші інженери проводять цілий комплекс операцій:

 • повне розбирання гаджета;

 • промивка материнки і деталей з використанням спеціальних хімічних розчинів. Ця процедура дозволяє усунути кальцієвий осад, який згодом руйнує плату;

 • ретельна сушка;

 • перевірка працездатності комплектуючих і заміна тих з них, які вийшли з ладу через води, чаю, кави, інших рідин;

 • відновлення контактів і шлейфів.

Якщо ви випадково упустили смартфон в воду або пролили на нього будь-які напої, не потрібно намагатися занурювати пристрій в ємність з рисом або самостійно розбирати його для чищення. Зв'яжіться з нами, і майстер моментально виїде до вас додому для надання кваліфікованої допомоги.

На сайті компанії ви знайдете сервісні центри, які виконують ремонт iPhone, на карті Києва, а також номери телефонів, за якими можна зв'язатися з нами в разі поломки гаджета. Крім того, ми надаємо можливість замовити послуги професіоналів в режимі онлайн. Для цього достатньо лише заповнити відповідну форму і дочекатися дзвінка від менеджера для уточнення всіх деталей.

Пристрій від Apple раптом почало зависати або глючить? Постійно пропадає зображення, звук або з'єднання з інтернетом? Скористайтеся нашими адресами в Києві для ремонту iPhone, щоб отримати по-справжньому якісний ремонт за адекватну ціну!